Главная>>Блоги>>Урбанский Анатолий Игоревич>>З Днем працівників житлово-комунального господарства
Понедельник, 20 Март 2017 06:31

З Днем працівників житлово-комунального господарства Избранное

Шановні працівники комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування міста та області, прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Для нас давно стали звичними комунальні блага: вода, світло, тепло. І ми часом не замислюємося, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя населених пунктів без цілодобової роботи цих служб.Сьогоднішнє свято об’єднує представників абсолютно різних професій. Але у всіх вас одне спільне покликання – служіння людям. На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міст, сіл, селищ.Прийміть слова вдячності за вашу нелегку і сумлінну працю. Нехай вас завжди супроводжує успіх у роботі на благо суспільства. Щастя, здоров’я, миру та благополуччя вам і вашим родинам!

Голова обласної ради

Анатолій Урбанський

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги