Главная>>Блоги>>Инсайд и Мониторинг>>Малинські депутати - бандити В. Кашиця та В. Костирєв
Среда, 22 Март 2017 18:30

Малинські депутати - бандити В. Кашиця та В. Костирєв

Малинські депутати - бандити В. Кашиця та В. Костирєв по-звірячому побили голову Малинської районної організації Народного Руху України Ярослава Павліва.

 

21 березня 18-30 в м. Малині біля районної держадміністрації побили голову Малинської районної організації Народного Руху України Ярослава Павліва. Нападниками виявились депутати районної ради Віктор Костирєв, Вячеслав Кашиця та їх водій Вадим. Віктор Костирєв тримав Я. Павліва, а В. Кашиця та його водій наносили удари по обличчю, ногах та спині. В результаті чого Я. Павлів отримав струс мозку, перебитий ніс та поранення щелепи, а також забій ніг. На місце подій був викликаний наряд поліції, яким було зафіксовано побиття та взято покази від свідків та постраждалого. Ярослав Павлів пройшов медичну експертизу. До цього неодноразово йому погрожували за політичну діяльність. Він звертався в Малинське відділення СБУ.

В. Кашиця та В. Костирєв власники кар'єрів, агрофірм, ресторанів, магазинів в Малинському та Володар-Волинському районах. Бандити побили Я. Павліва за статтю "Досить грабувати Малинщину!" розміщену на сайті Малин плюс 14.03.2017 року.

З даними бандитами підтримує дружні відносини начальник Малинської поліції полковник В. Старовойт. Тому можливо, що місцеві чиновники захочуть закрити справу про розбійний напад на голову Малинської РО НРУ.

 

Наносячи удари Ярославу депутат Кашиця кричав: "Мало я вас убивав в 90-х роках! Ніякого народу не існує - є одне лиш бидло! Тому немає кого тобі захищати". Вирвав ключі від будинку та автомобіля і наказав водієві забрати за завдані йому моральні збитки. На побоїще почали збігатися люди, а колишній працівник МВС Іван Туровець першим став на захист голови районної організації Руху.

 

22 березня до міста Малина приїхав заступник голови НРУ, депутат Верховної Ради Віктор Кривенко. Він зустрівся з прокурором та начальником поліції Малинського району. Його проінформували про відкриття кримінальної справи по ст. 294 п. 2 До того В. Кривенко повідомив про побиття голови Малинської РО НРУ прокурора області та начальника обласного управління поліції. Справа взята на контроль.

Потім заступник голови НРУ В. Кривенко та голова Малинської РО НРУ Я. Павлів зустрілися з головою Малинської районної ради М. Левковцем та головою Малинської райдержадміністрації Ю. Рудченком. Ю. Рудченко сказав, що сам готовий побити Я. Павліва. В цей час в кабінет без стуку ввійшли В. Кашиця та В. Костирєв та почали ображати Я. Павліва.

 

Депутат Кашиця погрожував зібрати групу людей, щоб дати бій рухівцям та унсовцям.

 

Згодом В. Кривенко виступив на позачерговій сесії Малинської районної ради. Він сказав, що буде контролювати ситуацію у Малинському районі. Рухівці своїх не здають.

 

В місті Житомирі відбулась нарада представників політичних партій та громадських організацій де було розглянуто ситуацію з побиттям голови Малинської РО НРУ Я. Павліва.

 

Прийнято звернення до голови Житомирської облдержадміністрації І. Гундича та сформовано делегацію для переговорів з губернатором.

 

Прес-служба ЖОО НРУ

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги