Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар продовжує опікуватися школами району
Пятница, 21 Апрель 2017 11:46

Руслан Сольвар продовжує опікуватися школами району Избранное

До "Благодійного фонду Руслана Сольвара "Разом у майбутнє" звернувся директор ЗОШ с. Триліси Борис Петрович Шевчук з проханням про допомогу.   Сільському шкільному автобусу вкрай необхідно було замінити акумулятори. Особливо вони потрібні сьогодні, коли лютують морози, і лише думка про те, що діти можуть залишитися без транспорту, неприпустима.

Це розуміє народний обранець і за його ініціативи "Благодіійний фонд Руслана Сольвара "Разом у майбутнє" придбав два акумулятори для автобусу. Приємною несподіванкою для помічника нардепа Олесі Бурдик, котра привезла школі подарунок, стала неймовірно тепла та щира атмосфера, що панувала у холі школи - діти вишикувалися на лінійці з нагоди Дня соборності та свободи України та радісно зустрічали гостей.   Директор школи був дуже вдячний за допомогу та передав для Руслана Миколайовича подяку за те, що він вкотре відгукнувся на прохання про допомогу. Нагадаємо, минулої зими за кошти фонду було замінено гуму на колесах автобусу з літньої на зимову.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги