Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар організував зустріч школярів з Сашко Лірником
Пятница, 21 Апрель 2017 13:57

Руслан Сольвар організував зустріч школярів з Сашко Лірником Избранное

«Діти – це майбутнє України, тому виховувати у них патріотизм і любов до Батьківщини одна із головних задач, тим паче, коли це проходить у такій надзвичайно теплій атмосфері свята. Я і надалі займатимусь розвитком освітньої галузі на своєму окрузі, бо від рівня освіти підростаючого покоління залежить доля країни», - переконаний народний депутат Руслан Сольвар, який організував заходи за участі казкаря.

Нагадаємо, що за сприяння Руслана Сольвара схожі зустрічі з казкарем Лірником Сашком пройдуть також у селах Сквирського району вже у травні. Розклад заходів можна побачити на офіційному сайті народного депутата.

Казкар Лірник Сашко завітав до школярів із сіл Києво-Святошинського району (ФОТО)

Захопливу подорож у світ казок для учнів організував народний депутат України Руслан Сольвар, обраний по 91-му округу.

У Великодній тиждень народний артист Укрїни Сашко Лірник розказував власні казки  дітям із сіл Бузова, Шпитьки, Новосілки, Чабани, Музичі і Забір’я.

Послухати єдиного діючого в Україні казкаря збирались повні зали. Сашко Лірник не просто розказував казки, а влаштовував ціле шоу-виставу, у якій брали участь не тільки учні, а й вчителі.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги