Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>ГО «Країна» відзначила Руслана Сольвара нагородою «За служіння Богу та Україні»
Воскресенье, 30 Апрель 2017 17:30

ГО «Країна» відзначила Руслана Сольвара нагородою «За служіння Богу та Україні»

Руслан Сольвар був вражений кількістю капеланів, які служать Богу і в найважчі моменти підтримують наших солдат на фронті. Ми про них мало знаємо. Вони не афішують свою жертовність. Та вони заслуговують найвищого визнання і нагороди від суспільства.
Приємно, що є люи, які подбали про те, аби про цих святих отців дізналася вся країна.
Сьогодні ГО «Країна» відзначила капеланів та людей, які допомагають нашим солдатам на фронті нагородами «За служіння Богу та Україні». Руслан Сольвар не очікував опинитися серед числа нагороджених, адже був запрошений у якості гостя.
Допомагати військовим - це вже велика честь для мене, а отримати таку нагороду – великий аванс. Служу народу України!Зазничив нардеп на своїй сторінці в в фейсбук.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги