Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар не словом, а ділом довів своє вболівання за виборців
Понедельник, 01 Май 2017 09:36

Руслан Сольвар не словом, а ділом довів своє вболівання за виборців

Верховна Рада ­України проголосувала в третьому ­читанні та в цілому за законопроект 1558-1 “Про реструктуризацію валютних кредитів”. Це позитивний крок на шляху до цивілізованого розвитку нашої країни, тому що вищою цінністю в державі є людина, а не гроші.

Дуже добре, що наш народний депутат України Руслан Сольвар не словом, а ділом довів своє вболівання за виборців, підтримавши в парламенті цей законопроект. Звичайні громадяни ­України відчули себе захищеними.

Мені, пересічному громадянину, дуже приємно розуміти, що ми, обравши своїм представником у Верховній Раді Руслана Сольвара, зробили правильний вибір. Він справді працює для людей! Низький Вам уклін, шановний Руслане Миколайовичу, за голосування на підтримку законопроекту “Про реструктуризацію валютних кредитів” від мешканців ­Макарівського та Фастівського ра­йонів, які, опинившись у валютному рабстві, тепер можуть нарешті з ­нього вирватись!

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги