Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Колектив "Живиця" звернувся до Благодійного фонду Сольвара
Понедельник, 01 Май 2017 09:44

Колектив "Живиця" звернувся до Благодійного фонду Сольвара

...вирішили звернутися до Благодійного фонду Руслана Сольвара "Разом у майбутнє".

Фольклорний колектив "Живиця" Борівського будинку культури Фастівського району Київської області існує вже більше 20 років. За цей період колектив здобув звання Народного, виборював перемоги та лауреатства в обласних та Всеукраїнських конкурсах. І завжди найбільшою проблемою для колективу було знайти транспорт для поїздки.
Ось і цього разу ми стали перед вибором: приймати запрошення Національного музею народної архітектури та побуту України на святкування Масляної та Колодія чи залишатися вдома. Вирішили звернутися до Благодійного фонду Руслана Сольвара "Разом у майбутнє". Протягом декількох днів питання вирішилось позитивно!
Колектив "Живиця" дуже вдячний Руслану Сольвару за наданий автобус, за можливість представити Фастівщину на святі де виступають колективи з різних куточків України та тисячі глядачів долучились до національних традицій.
Божих благословінь Вам!

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги