Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар підтримав проект "Народні для народу"
Четверг, 04 Май 2017 11:02

Руслан Сольвар підтримав проект "Народні для народу"

Минулий рік подарував Україні проект"Народні для народу". Це дійство ЛЮБОВІ, яка об'єднує, надихає, творить , розвиває.
Це творчість Великих Людей України, імена, яких навіки записані в "Золотому фонді нації", ліквідаторівЧАЕС, патріотів України, волонтерів, Народної артистки Украіни Надії Шестак і Заслуженого художника України Пацана Юрія. Хто був учасником цих концертів- виставок відчув ЛЮБОВ у всіх іі проявах: до Бога, до України, до Всесвіту, до землі, до себе, до ближнього, доторкнувся до глибинності і ніжності кохання, дружби, вірності, мудрості,- тих незмінних цінностей, які тримають світ.
Надіє і Юрію, Многая і Благая літа Вам і родинам Вашим!!!
Велика і щира подяка всім, хто надихав, допомагав, організовував, підтримував: Олеся Бурдык, Oleg Khodachuk, Олександр Киризлієв, Світлана Ляшук Лариса Товстоног,  Микола Каплун, Олександр Тигов, Руслан Сольвар, Надія Грінцевич, Олег Іваненко, Iurii Dronovich, Наталія Федик,Анатолій Загорулько,- дякуючи всім вам дует двох митців Надежда Шестак і Юрій Пацан, об'єднаний ЛЮБОВ'Ю, надихав і радував воїнів АТО, ветеранів всіх воєн, людей різних поколінь, вподобань і бачень, згуртованих нашою ненькою Україною. Всіх з Новим роком!!! З Різдвом Христовим!!!

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги