Четверг, 10 Март 2016 11:20

Казка про Казку

има – це час веселих свят, коли здійснюються найзаповітніші мрії та фантазії. Одному з найулюбленіших дитячих свят – Новому Року – було приурочено театралізоване дійство «Казка про Казку», яку 17 січня для дітлахів та дорослих підготували учасники вокального ансамблю «Акварель» та народного хореографічного колективу «Ясочка».

  За допомогою маленьких акторів присутні поринули в надзвичайну та дивовижну атмосферу дива, адже саме на це свято відбуваються чудеса. Маленькі герої Марійка та Назар вирушили допомогти Казці врятувати її від злих чарів – їм допомагали 12 Місяців та Стрілочки Чарівного Годинника. Шукали Казку діти в Королівстві Казок і в Снігової Королеви, побували в гостях у Буратіно, Червоної Шапочки, Дюймовочки, Білосніжки та Кози з Козенятами. Знайшли головні герої Казку в Баби Яги, Кощія Безсмертного, Карабаса Барабаса.


  Завдяки доброті та вірі в чудеса ім вдалося повернути хороших кінець кожній Казці. Вистава завершилась, але малі актори не поспішали за лаштунки – на них чекав приємний сюрприз – подарунки від народного депутата України Руслана Сольвара. Сповнені позитивних емоцій малі актори залишали сцену. Ще одне театралізоване дійство чекало на макарівців вже 21 січня.

http://solvar.com.ua/page_20.html

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги