Главная>>Блоги>>Урбанский Анатолий Игоревич>>Анатолій Урбанський відвідав VI Міжнародний фестиваль мов та культур «Кольори світу»
Понедельник, 11 Апрель 2016 07:54

Анатолій Урбанський відвідав VI Міжнародний фестиваль мов та культур «Кольори світу»

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський відвідав VI Міжнародний фестиваль мов та культур «Кольори світу». У Фестивалі взяли участь представники України, Німеччини, Китаю, Румунії, Болгарії, Туреччини та Афганістану. Під час заходу учасники фестивалю ознайомили гостей та присутніх з традиційними для різних країн народними промислами та ремеслами. Також проводились майстер-класи та дегустації традиційних для різних народів страв. Атмосфера заходу була теплою, дружньою та щирою.

Завершальною подією Міжнародного фестивалю мов та культур «Кольори світу» було проведення культурно-розважальних заходів, спрямованих на знайомство з традиціями та звичаями народного мистецтва.

«Одещина завжди була територією мирного і взаємокорисного поєднання національних культур. Зараз в наших містах і районах представлено 133 нації. Кожна з них є унікальною та має можливість зберігати культурні традиції», - наголосив Анатолій Урбанський.

 

 

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги