Главная>>Блоги>>Урбанский Анатолий Игоревич>>Круглий стіл “Об’єднання територіальних громад Півдня України"
Вторник, 19 Апрель 2016 15:59

Круглий стіл “Об’єднання територіальних громад Півдня України"

Сьогодні в Одесі відбувся круглий стіл “Об’єднання територіальних громад Півдня України: перші результати та нові виклики” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та громадської організації “Центр досліджень місцевого самоврядування та розвитку громад”. На засіданні круглого столу були присутні представники обласних рад та державних адміністрацій Півдня України, керівники Офісів реформ з питань децентралізації в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях, представники об'єднаних територіальних громад, громадських організацій, депутати місцевих рад та експерти.

 Учасники засідання заслухали інформацію про формування нової моделі управління об’єднаної територіальної громади, що є засадою стійкого розвитку обраних об'єднаних територіальних громад Одеської області.

Відкрив засідання голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

«Справді, реформа місцевого самоврядування потрібна.Процес децентралізації передбачає передачу влади, повноважень, фінансів та відповідальності до людей, бо не може чиновник в Києві знати, які проблеми хвилюють мешканців маленького села. Суть об’єднання громад полягає в тому, щоб об’єднати ресурси, щоб можна було розвивати ту чи іншу територію», - наголосив Анатолій Урбанський.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги