Главная>>Блоги>>Урбанский Анатолий Игоревич>>Всесвітній день вишиванки
Четверг, 19 Май 2016 10:16

Всесвітній день вишиванки

День вишиванки — це свято національної єдності. Жителі всього світу у цей день одягають українську вишиту сорочку – вишиванку, яка є оберегом та захищає людину від біди та негараздів. Вишиванка в Україні – є яскравим та самобутнім явищем нашої культури. Вишивка і сьогодні живе повноцінним життям, прикрашає сучасний одяг, надаючи йому своєрідність та неповторність… От і сьогодні, у Всесвітній день вишиванки, працівники апарату Одеської обласної ради долучились до святкування цього дня. Вишиті сорочки, їх розмаїття створило святковий настрій у будівлі обласної ради.

«Вишиванка – це символ, який єднає українців незалежно від мови, віросповідання чи політичних поглядів. Це свято національної єдності, воно покликане зберегти народні традиції. Сьогодні, вдягнувши національну вишиванку, ми вшановуємо споконвічні народні традиції. Приємно усвідомлювати, що за останні роки наше українське свято здобуло всесвітнього рівня» – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

20160519_102112 Без имени-1

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги