Главная>>Блоги>>Урбанский Анатолий Игоревич>>«Міжнародна співпраця – запорука розвитку громад в Україні»
Понедельник, 13 Июнь 2016 10:17

«Міжнародна співпраця – запорука розвитку громад в Україні»

Голова обласної ради Анатолій Урбанський та його заступник Юрій Дімчогло взяли участь у 2-денному міжнародному форумі «Міжнародна співпраця – запорука розвитку громад в Україні».

У рамках форуму пройшли виступи керівництва обласної ради, представників Делегації ЄС в Україні, Бюро регіонального розвитку в Одеській області, обласної державної адміністрації, міжнародних організацій, фондів та інституцій. Учасники зустрічі взяли участь у засіданнях тематичних груп та семінарів, присвячених розвитку туризму та агропромисловості, обговоренню стратегічних інвестиційних проектів, енергоефективності, партнерству влади і бізнесу. Також йшлося про проблеми та перспективи процесу децентралізації в Україні, грантові можливості для отримання позабюджетних коштів на розвиток територіальних громад. 

«Одещина поступово стає активним учасником програм транскордонного співробітництва, реформування місцевого самоврядування та багатьох інших стратегій та планів. Виключно спільними зусиллями та у форматі відкритого діалогу між депутатським корпусом, головами міст, сільських рад, об’єднаних громад та органами виконавчої влади ми досягнемо поставлені цілі. Результатом такої злагодженої роботи є 8 об’єднаних громад Одеської області, і ми не збираємося на цьому зупинятися. Обласна рада максимально сприятиме ініціативам та проектам органів місцевого самоврядування і готова відстоювати інтереси громадян на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Проте завдання населення – не чекати, коли до вас прийдуть і нададуть допомогу, а самим проявляти ініціативу, бути із владою у загальному інформаційному полі і, головне, бути активними, компетентними і відповідальними учасниками міжнародних проектів», – зазначив під час своєї промови Анатолій Урбанський.

Анатолій Урбанський також висловив переконання, що Одещина готова стати осередком економічного зростання та локомотивом реформ, а міжнародний форум сприятиме поглибленню діалогу із країнами-учасницями ЄС та дасть поштовх для подальшого розвитку інвестиційної привабливості області.

 

 

 

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги