Главная>>Блоги>>AVALON 5 (Авалон 5)>>AVALON 5 повсюду, в чем секрет успеха ?
Пятница, 17 Февраль 2017 12:09

AVALON 5 повсюду, в чем секрет успеха ? Избранное

 Компанія Avalon Inc. розпочинає будівництво нового житлового комплексу у м.Вінниця. Це сучасний європейський архітектурний формат з ключовими принадами для комфортного проживання, який гарантовано надасть мешканцям очікуваний спокій і затишок. 

 Розташування та інфраструктура

ЖК АВАЛОН-5 розташований майже в самому центрі м.Вінниці, між вулицями Шевченка, Константиновича та Трамвайною. Відповідно, на власному авто чи на громадському транспорті від ЖК до майдану Незалежності можна добратись за 5-10 хвилин. Також АВАЛОН-5 відзначається розвиненою інфраструктурою. Усі необхідні для комфортного та повноцінного проживання об’єкти доступні для власників нових квартир у межах кількох кроків чи кількох хвилин: магазини, школа, Палац дітей та юнацтва, вищі навчальні заклади та банківські відділення. Окремо слід відзначити екологічність розташування житлового комплексу, неподалік лісової зони та Центрального парку.

 

Формат секцій

АВАЛОН-5 формують 14 секцій із загальною кількістю квартир близько 625. Максимальна поверховість ЖК – 9 поверхів. У будівництві застосовують екологічну та природну цеглу. Усі квартири матимуть індивідуальне, енергоефективне та економне опалення. Кожну з 14 секцій обладнають сучасними, безшумними ліфтами.

 

Житлові та комерційні площі

Архітектурною особливістю ЖК АВАЛОН-5 є внутрішній двір – відкритий простір із зоною відпочинку в затінку дерев, дитячими та спортивними майданчиками.У житловому комплексі передбачено підземний паркінг, щоб мешканці АВАЛОН-5 могли не турбуватися за своє авто. Перший поверх житлового комплексу буде відведено під комерційні приміщення. Для потреб жителів буде запропоновано також окремо збудовані приміщення – дитячий садочок та спортивний зал. Усі названі переваги ЖК АВАЛОН-5 роблять цей житловий комплекс одним з найкращих у м.Вінниці для повноцінного проживання активних молодих людей чи батьків із дітьми.

_____________________________________

Будівництво нового житлового комплексу "Авалон 5" у Вінниці

Найближчим часом у нашому місті з'явиться нова прикраса. Компанія Avalon Inc. розпочинає будівництво нового житлового комплексу "Авалон 5" у м. Вінниця. Це сучасний європейський архітектурний формат з ключовими принадами для комфортного проживання, який гарантовано надасть мешканцям очікуваний спокій і затишок. Детальніше на сайті http://avalon-inc.com.ua/vinnica.html

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з фахівцями компанії :

096-7786555 (Вінниця)  063-7760555 (Вінниця)

 

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации

Блоги