Терміново переглянути послаблення протиепідемічних заходів! Комісія ТЕБНС Дніпра звернулася до президента

Пятница, 22 Май 2020 17:01

Міська комісія з техногенно-екологічної безпеки Дніпра звернулася до президента України Володимира Зеленського та уряду через неможливість відкрити у Дніпрі транспорт і дитсадки

Об этом сообщает РуссианГейт

Мешканці міста стали заручниками ситуації довкола Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ. Так, через втручання народного депутата України Кирила Нестеренка, а також супутні дії керівництва Дніпропетровської області, роботу лабораторії паралізовано уже третю добу. Це призвело до того, що статистика тестувань на COVID-19 штучно "просіла". Нині її показники не відповідають критеріям для пом’якшення карантину, а отже і Дніпро не може відкривати ані громадський транспорт, ані дитячі садочки. Хоча епідеміологічна ситуація у місті є контрольованою та підпадає під вимоги уряду для послаблення протиепідемічних заходів.

У Дніпрі не можуть відновити рух транспорту та відкрити дитсадки

У Дніпрі не можуть відновити рух транспорту та відкрити дитсадки

Місто

"Ураховуючи вищезазначене, просимо Президента України, Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я України та заступника Міністра охорони здоров’я – Головного державного санітарного лікаря України терміново втрутитись у ситуацію та переглянути методологію визначення можливості послаблення протиепідемічних заходів", – йдеться в рішенні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки від 22 травня.

Як відомо, напередодні народний обранець Кирило Нестеренко подав заяву до правоохоронних органів, в якій повідомив про вчинення кримінального правопорушення службовими особами обласної лабораторії. Він також зробив низку публічних заяв стосовно некоректної роботи центру тестувань. Раніше голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко і голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник піддавали сумніву достовірність лабораторних тестів. Зокрема, за їхньою вказівкою було створено спеціальну комісію, яка ініціювала розслідування, що також уповільнило роботу лабораторії.

Крім заблокованої можливості пом’якшити карантин, через ситуацію довкола лабораторії понад 800 людей не можуть отримати результатів тестувань на коронавірус.

Протокол засідання комісії

Протокол засідання комісії

Скріншот

Протокол засідання комісії

Протокол засідання комісії

Скріншот

Протокол засідання комісії

Протокол засідання комісії

Скріншот

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/dnipro/terminovo-pereglyanuti-poslablennya-protiepidemichnih-zahodiv-komisiya-tebns-dnipra-zvernulasya-do-prezidenta.htm”

Последние публикации

Блоги