Руслан Сольвар і благодійна діяльність

Четверг, 20 Апрель 2017 06:13
«Благодійна діяльність – добровільна діяльність, що не направлена на одержання прибутків від цієї діяльності, тобто безкорисна».

  Ось таке сухе визначення є загальноприйнятим для такої доброї справи, яка має
йти від серця. І дійсно, ми живемо у такий час, коли багато людей вже зневірились навіть у таких шляхетних справах, як безкорисна допомога слабшому, коли більшість чиновників лише обіцяють, а не діють, а якщо і роблять якісь дрібні вчинки, то вже занадтохизуються ними.
 
  Зовсім інша справа - Сольвар Руслан Миколайович.
 Все своє свідоме життя він допомагав людям, безкорисно робив добрі справи, але при цьому ніде їх не афішував і
не піарився - навіть благодійний фонд створив тихо та без пафосу. 

  Майже нема
є такої галузі, в якій би не проводилась благодійна діяльність Сольвара Руслана - це і допомога окремим людям, котрі опинилисявскрутній ситуації, і спортивним організаціям, і галузі освіти тощо. 

Так, побачивши, що в передмісті Києва дітям нема
є де гратися – дитячих майданчиків замало, а ті, що є, знаходяться в незадовільному стані, – він розпочав ремонт існуючих і будівництво нових.
 
  Допомагає Сольвар Руслан дитячим будинкам
та інтернатам. Так, наприклад, у селищі Володарка за сприяння Благодійного фонду Сольвара Руслана розроблено проект будівництва басейну та спортивної зали в місцевому дитячому будинку. А у білоцерківському дитячому будинку «Волошка» виконано ремонт покриття будівлі.

 Окремим питанням
є благодійність у духовній сфері. Сольвар Руслан Миколайович, як людина глибоко віруюча, не може пройти осторонь потреб церков і храмів. Багато церков по всій Україні він побудував та є й не мало тих, які він відновлював і реконструйовував своїм коштом. Сольвар Руслан Миколайович у березні 2012 року навіть був нагороджений орденом святої Анни третього ступеня за визначні заслуги перед церквою. 
 

  І це все лише загальна інформація. Руслан Сольвар та його потужна команда допомогли сотням людей та організацій – це і юридична допомога, і фінансова, і моральна. Всім одразу допомогти неможливо і люди це розуміють. Але громада вірить та довіряє своєму обранцю і щоразу зустрічає його в окрузі бурхливими оваціями та словами щирої подяки. А щира подяка за конкретні справи – найкраща для нього винагорода!

Последние публикации

Блоги