Руслан Сольвар: Втілювати дитячі надії – благородна ціль (ФОТО)

Понедельник, 24 Апрель 2017 05:40

Благодійний фонд народного депутата України Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» долучився до організації благодійного заходу «Дитячі надії», який відбувся 12 квітня у міському палаці культури Фастова.

Перед початком концерту пройшов ярмарок, на якому волонтери з фонду «Разом у майбутнє» провели безпрограшну лотерею, зібравши 2500 грн. та передали їх на лікування дітям.

Благодійний захід був організований з ціллю допомогти важкохворим Юрію Грицюку, Микиті Дунаєву, Владиславу Кравченку, Валерії Зінкевич та Богдану Шеренку, які потребують допомоги і хочуть отримати шанс на щасливе і здорове життя.

Народний депутат Руслан Сольвар висловив подяку ініціаторам концерту - Fastiv.TV / Фастів.ТВ, Танюшка Чипко і Фастівському міському палацу культури, а також усім, хто долучився і взяв у ньому участь.

Також волонтери фонду «Разом у майбутнє» запросили на благодійний концерт зіркових гостей Олену Мозгову і Володимира Ткаченка.

«Від усього серця дякую неперевершеному продюсеру, волонтеру і просто чарівній жінці Олена Мозгова та прекрасному артисту Volodymyr Tkachenko за те, що не роздумуючи погодились взяти участь в акції. Дякую вам за щирість, небайдужість і прагнення прийти на допомогу. Ваша підтримка дуже важлива, ви влаштували справжнє свято для важкохворих дітей напередодні Великодня», - написав Руслан Сольвар у своєму Facebook.

Народний депутат сподівається, що проведення таких благодійних заходів стане доброю традицією.

«Втілювати дитячі надії – благородна ціль. Не можна бути байдужими!», - додав
Руслан Сольвар.

Последние публикации

Блоги