Спалах COVID-19 у психоневрологічному інтернаті на Харківщині: Хворобу

Вторник, 02 Июнь 2020 12:59

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Юрій Шпарага, передає Depo.Харків.

Об этом сообщает Звездный клуб

За його даними, станом на 18:00 1 червня COVID-19 підтвердився у 26 осіб — 18 підопічних інтернату та восьми працівників.

’Доступ в установу закритий. Персонал, який перебуває в інтернаті на протязі п’яти днів, погодився залишитися разом з підопічними ще на тиждень. Тобто зміна, яка заступила на робочі місця тиждень тому, продовжить працювати в карантинних умовах. У той же час у співробітників, які перебували на самоізоляції, симптомів захворювання немає, сьогодні (1 червня – Ред.) термін самоізоляції завершений, завершився він і у директора установи, директор приступив до роботи, але з дотриманням карантинних заходів, тому працювати буде дистанційно’, — написав Шпарага.

Він нагадав, що хвороба у підопічних інтернату проходить безсимптомно.

Як повідомляв Depo.Харків, Піски-Радьківському психоневрологічному інтернату, в якому зафіксували спалах COVID-19, направили додаткові засоби індивідуального захисту.Джерело статті: “http://fromua.news/article/9137573/spalah-COVID-19-u-psihonevrologichnomu-internati-na-harkivschini-hvorobu/”

Последние публикации

Блоги