Біографія народного депутата Руслана Сольвара

Вторник, 25 Апрель 2017 09:57

Сольвар Руслан Миколайович народився 12 травня 1971 року у селищі міського типу Піщанка, що знаходиться на Вінниччині. Батько, Микола Андрійович Сольвар, працював у Піщанці юристом та допомагав односільчанам вирішувати різноманітні нагальні потреби, а мати — Марія Володимирівна Сольвар — провела своє життя на посаді вчительки у школі для дітей з вадами слуху і мовлення.

 

Закінчив Піщанську середню школу у 1988 році, а в 1989 році Вінницьке професійно-технічне училище. У 1999 році здобув повну вищу освіту в Київському національному економічному університеті за спеціальністю «Фінанси та кредит».

 

Вперше влаштувався на роботу у 1993 році на посаду інженера відділу матеріально-технічного забезпечення Центру біотехнічних систем «Сонар» при Національній академії наук України. Пропрацював там до 1995 року. З березня по грудень 1997 — провідний фахівець відділу маркетингу Управління державних ресурсів, балансів та постачань продуктів животноводства і сировини «Укрдержресурссировина».

 

Далі в кар’єрі Сольвара відбувся різкий стрибок: з 1998 по 1999 роки він обіймав посаду директора ПП «Укрторгконтракт-С», а з 1999 року перейшов на посаду комерційного директора ТОВ «Укрзернотранс-К» в місті Києві, де пропрацював до 2012 року. З липня 2012 року — головний радник генерального директора Асоціації траспортно-експедиторських організацій України «Укрзовніштранс».

 

28 жовтня 2012 року обраний народним депутатом України від 91-го мажоритарного округу (Київська область) від партії «Удар». Перший заступник голови Комітету Верхової Ради з питань транспорту і зв’язку. На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року вдруге обраний народним депутатом України відпартії «Блок Петра Порошенка».

 

У парламенті VIII-го скликання член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту. З червня 2015 — координатор Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатське об’єднання з реформування податкового, митного та земельного законодавств України».

Последние публикации

Блоги