"Вперше відзначили день народження без тата": Святослав Вакарчук показав зворушливе фото з мамою

Среда, 03 Июнь 2020 20:17
Мамі музиканта та політика виповнилося 73 роки.
Український музикант і політик Святослав Вакарчук поділився в соцмережах рідкісними кадрами зі своєю мамою, повідомляють

Публікацію фронтмен "Океану Ельзи" приурочив до дня народження Світлани Олександрівни, якій 2 червня виповнилося 73 роки. У своєму пості артист зазначив, що вперше зустрічає сімейне свято без батька. Чоловік помер два місяці тому — 4 квітня 2020 року. "Вперше відзначили мамин день народження без тата, а мама вперше за 54 роки ... Трохи сумно, але дуже затишно", — написав Вакарчук у своєму Facebook.

Об этом сообщает FIB

Святослав також привітав рідну людину з днем народження, залишивши душевні рядки. "Дорога мамо! Живи довго і щасливо! А творчість нехай надихає", — зазначив музикант.
Іван Вакарчук пішов з життя у віці 73 років. Він був доктором фізико-математичних наук, заслуженим діячем науки і техніки України, міністром освіти і науки України в 2007-2010 роках, а також багаторічним ректором Львівського національного університету імені Івана Франка.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/vpershe-vidznachyly-den-narodzhennia-bez-tata-sviatoslav-vakarchuk-pokazav-zvorushlyve-foto-z-mamoiu-330643.html”

Последние публикации

Блоги