Благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» допомагає школам Фастівського району

Понедельник, 08 Май 2017 11:26

В благодійний фонд «Разом у майбутнє», заснований народним депутатом України Русланом Сольваром, з проханням про допомогу звернувся директор сільської школи Триліси Борис Шевчук. Сільському шкільному автобусу необхідно було замінити акумулятори: інакше б діти залишилися без транспорту, яким могли б дістатися до школи.

 

У відповідь на це прохання благодійний фонд «Разом у майбутнє» придбав для шкільного автобуса два акумулятора. Помічниці нардепа Олесі Бурдик, котра привезла школі подарунок, в холі школи організували урочисту зустріч: діти вишикувалися на лінійці з нагоди Дня свободи України і радісно зустрічали гостю. Директор школи висловив подяку Руслану Сольвару за те, що він в черговий раз відгукнувся на прохання про допомогу. Минулої зими на кошти, також отримані від фонду «Разом в майбутнє», школа змогла замінити в автобусі літню гуму на зимову.

 

17 березня навчальні заклади Фастівського району відвідав і сам Руслан Сольвар. Завдяки отриманій за його ініціативою субвенції з державного бюджету в минулому році Великоснітинська і Малоснітінска школи отримали відремонтовані комп'ютерні класи з новою сучасною технікою. Народний депутат провідав дітей, які зараз навчаються в цих класах, подивився на їх перші роботи з комп'ютерними програмами. Наостанок вручив учням невеликі подаруночки — солодощі та блокноти для нотаток, — а також вислухав подяку від керівництва Фастівського району та адміністрації освітніх установ.

Последние публикации

Блоги