Руслан Сольвар: Комфортні умови навчання школярів – важливий елементів якісної освіти

Четверг, 13 Июль 2017 13:50

В одному із кабінетів школи у селі Бузова Києво-Святошинського району нарешті з’явилася нова стеля, яка раніше знаходилася у аварійному стані. На звернення батьківського комітету школи моментально відреагував народний депутат України Руслан Сольвар. Адже допомога навчальним закладам – одне із головних завдань нардепа по роботі на 91-му окрузі.  

Від батьків та педагогів часто надходять звернення з прохання допомогти в ремонті школи. Так і цього разу благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» відгукнувся на прохання батьків 7-А класу Бузівської школи відремонтувати стелю кабінету, де навчаються їхні діти.
Стеля була в аварійному стані, посеред уроку на дітей падали шматки штукатурки. Батьки намагалися вирішити проблему самостійно, але з початком опалювального сезону ситуація повторювалася.
Спеціалістам за один день вдалося вирішити проблему. У класній кімнаті зробили підвісну стелю. Вона швидко монтується, проста в експлуатації, екологічно безпечна та має високий коефіцієнт звукопоглинання. Також було встановлено нові лампи для кращого освітлення кімнати.
Відтепер діти навчатимуться у безпечному кабінеті. Адже, як вважає нардеп,  комфортні умови навчання школярів – важливий елементів якісної освіти.

Последние публикации

Блоги