Благодійний фонд Руслана Сольвара долучився до ремонту школи та дитсадка у селі Борівка

Суббота, 15 Июль 2017 07:03

Борівське НВО у Макарівському районі, на базі котрого працює школа молодших класів та дитячий садок, готове до проведення ремонту. Частину матеріалів для ремонтних робіт забезпечив благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє».

 Аби навчальний рік для учнів розпочався у охайних класних кімнатах зі свіжим ремонтом, благодійний фонд надав школі та дитячому садку фарби для спортзалу, їдальні, панелей коридорів та дитячого майданчика. Різні види фарби для стін були спеціально придбані на прохання педагогічного колективу цього навчального закладу.

 Руслан Сольвар оперативно відреагував на їх звернення, оскільки вже не раз висловлював тверде переконання, що діти повинні навчатися у комфортних умовах.

 Нагадаємо, що Борівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» — це єдиний навчальний заклад для маленьких дітей у селі Борівка, що відкрився лише у 2002-ому році. Село розташоване за 24 кілометри від районного центру, селища міського типу Макарова, а також за 68 кілометрів від Києва — тобто на самому кордоні з Київською областю з Житомирською. Найближча залізнична станція, Буян, знаходиться за 12 кілометрів від села. За шість кілометрів від Борівки проходить також автомагістраль «Київ — Чоп». Зараз у селі проживає близько шестисот осіб. 14 жовтня Борівка святкує свій День села.

 Село газифіковано: всього газ заведено в 526 будівель. Два водогони Борівки перебувають в незадовільному стані та потребують капітального ремонту. Також тридцять чотири дороги з п’ятдесяти в селі потребують капітального ремонту. У селі є три паспортизованих сміттєзвалища.

 На території села знаходиться 16 приватних магазинів.

 У Борівці розташована православна християнська Свято-Михайлівська церква, орієнтовна кількість прочан якої — 250 людей. Також у селі є Молитовний Дім, котрі відвідують євангелісти та баптисти — орієнтовно 80 людей.

 Пріоритетними напрямками для розвитку села Борівка є освітлення вулиць, реконструкція стадіону, відновлення ставка у центрі села та реконструкція пам’ятників.

Последние публикации

Блоги