У Чабанах відкрилось нове відділення юридичної служби Руслана Сольвара

Понедельник, 17 Июль 2017 11:37

Юридична служба Руслана Сольвара відкрила нове відділення громадської приймальні у селищі міського типу Чабани. Кожен, хто потребує юридичної консультації, може отримати її в такій приймальні від професійного юриста абсолютно безкоштовно.

 

Крім того, юристи регулярно проводять виїзні прийоми в інших селах Києво-Святошинського району. Відкриття нового відділення ознаменувалось першою поїздкою чабанівської юридичної служби до села Бузова, де вони провели зустріч з місцевими жителями в актовій шкільній залі. Майже сотня відвідувачів вишикувалась в довгу чергу до кожного з трьох юристів, а помічники Руслана Сольвара ходили поміж них, ретельно нотуючи висловлені побажання та пропозиції щодо подальшої роботи юридичної служби.

 

Люди зверталися до юристів з різними проблемами: як оформити права власності на майно, як розібратися із земельними питаннями, який порядок оформлення субсидій. Говорили про наболілі проблеми, скаржилися на дії маршрутних перевізників, які відмовляються перевозити пільговиків, та просили зробити аналіз води.

 

«Щоб захистити та відстояти свої права, люди сьогодні потребують кваліфікованої юридичної допомоги. Саме тому наша юридична служба працює на місцях, щоб почути всіх і допомогти кожному», — зазначив Руслан Сольвар.

 

Голова юридичної служби Руслана Сольвара пообіцяв опрацювати усі звернення та скласти звіт щодо проведеної роботи. Також він закликав жителів Києво-Святошинського району в будь-який момент звертатися до юристів приймальні за адресою: смт. Чабани, вул. Машинобудівників 2б (Інститут землеробства), з понеділка по п`ятницю з 9:00 до 18:00.

 

Нагадаємо, що по 91-ому окрузі, куди входять Фастівський, Сквирський, Макарівський та Києво-Святошинський райони Київської області, разом з нововідкритим відділенням всього працюють 14 громадських приймалень народного депутата України Руслана Сольвара. Найдовше всього працюють відділення у районних центрах — у містах Фастів та Сквира, а також у селищі міського типу Макарів. Інші 11 відділень розташовані в різних населених пунктах Києво-Святошинського району: це, звісно, селище міського типу Чабани, а також села Тарасівка, Хотів, Забір’я, Ходосівка, Гатне, Княжичі, Віта-Поштова, Шпитьки, Гурівщина та Новосілки.

 

Повну адресу кожної з приймалень можна дізнатись на офіційному сайті народного депутата.

Последние публикации

Блоги