Руслан Сольвар допомагає школам свого округу новою технікою

Понедельник, 31 Июль 2017 12:23

За ініціативи народного депутата України Руслана Сольвара села Велика та Мала Снітинка отримали субвенцію з державного бюджету, виділену на придбання нової комп’ютерної техніки для класів інформатики в школах цих сіл. Раніше, до втручання депутата, комп’ютерів там не було взагалі. Сам нардеп також відвідав школи Великої та Малої Снітинки, щоб особисто переконатись в цільових витратах виділених коштів.

 

«Провідав діточок, які тепер навчаються у сучасних комп`ютерних класах. Радий, що вони зможуть вивчати такий важливий предмет, як інформатика, у комфортних умовах. Подивився на їх перші роботи у комп’ютерних програмах. Молодці! Так тримати», написав Руслан Сольвар на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 

Тепер класи інформатики в школах сіл Великої і Малої Снітинки облаштовані сімома сучасними комп’ютерами кожен та новими багатофункціональними пристроями (принтер, ксерокс, сканер і т.д.). Під час свого візиту нардеп наголосив, що діти — це найголовніший скарб українського суспільства. Від їх виховання, розвитку і успіхів у навчанні залежить доля України, адже діти — це наше майбутнє.

 

«Я завжди стараюсь відгукнутись на прохання від батьків чи вчителів, щоб допомогти малечі», — прокоментував Руслан Сольвар.

 

Нагадаємо, що це не перший раз, коли нардеп допомагає сучасною технікою дітям свого округу. Декілька місяців тому благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» подарував також нові сучасні телевізори для навчання та ігор учням шкіл №7 і №9 у місті Фастів.

 

Крім того, під час свого Руслан Сольвар вручив малечі невеличкі подаруночки блокноти для нотаток і солодощі. Нардеп зазначив, що йому дуже приємно бачити радість школярів, а також пообіцяв не полишати добрі справи та й надалі допомагати у розбудові міст і сіл округу.

Последние публикации