В селі Бузова пройшов виїзний прийом громадської приймальні Руслана Сольвара

Пятница, 18 Август 2017 11:24

Село Бузова відвідали спеціалісти з благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє», котрі безкоштовно надавали юридичні консультації та гуманітарну допомогу жителям села. Також всі бажаючі могли пройти медичний огляд.

 

До юристів громадської приймальні місцеві мешканці зверталися переважно із питаннями узаконення земельних паїв, оформлення субсидій та документів на житлові будинки.

 

Крім юридичних консультацій, жителі Бузової могли отримати рекомендації лікаря у медичному наметі, виміряти тиск і перевірити рівень цукру у крові. Кожен, хто через брак часу чи коштів відкладав похід до поліклініки, мав змогу оперативно виміряти тиск, пройти експрес-тест на рівень цукру у крові та отримати рекомендації лікаря. Тим, у кого виявили відхилення від норми, було рекомендовано звернутися до медзакладу для подальшого обстеження і лікування.

 

Поруч із медичним наметом працювали активісти благодійного фонду «Разом у майбутнє», які видавали гуманітарну допомогу.

 

«Черги біля наметів і вдячність людей вкотре підтверджують, що такі прийоми корисні і потрібні», — прокоментував народний депутат України Руслан Сольвар хід проведеної його помічниками акції.

 

Раніше під час виїздів в села спеціалісти з громадських приймалень нардепа лише надавали юридичні консультації, але після аналізу потреб та тривог населення 91-ого округу в благодійному фонді «Разом у майбутнє» дійшли висновку, що медична допомога також є дефіцитною для більшості сіл та маленьких містечок. Руслан Сольвар зазначив, що він зі своїми помічниками організовує такі акції, щоб привернути увагу людей до свого здоров’я, розповісти про важливість вчасної діагностики та оперативно надати найнеобхідніші послуги.

 

«Тож не шкодуйте часу для консультації і бережіть себе!» — побажав нардеп.

 

Наступного разу виїзна юридична приймальня та пункт видачі гуманітарної допомоги працюватимуть 18 серпня із 10:00 у будинку культури селі Личанка. А 21 серпня юридичні консультації зможуть отримати мешканці села Петрушки починаючи з 10:00 у будинку культури.

Последние публикации