В Музичах пройшов виїзний прийом юридичної служби Руслана Сольвара

Среда, 13 Сентябрь 2017 11:11

У селі Музичі пройшов виїзний прийом юридичної служби народного депутата України Руслана Сольвара. Місцевих жителів консультували з трудових, земельних і особистих питань.

 

За словами Руслана Сольвара, людям, на жаль, часто доводиться буквально відвойовувати у держави законне право на отримання виплат і пільг. І про це свідчать численні звернення громадян-жителів 91 округу. Скажімо, на цей виїзний прийом прийшла мама п'ятьох дітей, бо за весь часіснування її сімі вона не отримала від держави жодної допомоги. Жінка просила проконсультувати її щодо пільг, передбачених для багатодітних родин, та допомогти у їхньому оформленні.

 

А в сусідніх Шпитьках, де також пройшов виїзний прийом юридичної служби, за консультацією звернувся син загиблого в зоні АТО офіцера — адже родині відмовили у виплаті передбаченої законом допомоги. Юристи прийняли від заявника усі документи, щоб підготувати відповідне звернення до Міноборони, а у випадку повторної відмови — звертатимуться до суду.

 

«Якщо відчуваєте себе беззахисними перед бюрократичними і правовими перепонами звертайтеся! Ми допоможемо вам відстояти свої законні права!» — закликав Руслан Сольвар.

 

Всього у Фастівському, Сквирському, Макарівському та Києво-Святошинському районах Київської області працює 14 приймалень нардепа Сольвара: деякі — кожен робочий день, деякі відчиняються лише раз на тиждень або на місяць. Всі жителі цих районів можуть звернутись до цих приймалень за допомогою та юридичною порадою. Відділення з повним робочим тижнем базуються у районних центрах — містах Фастів та Сквира, а також у селищі міського типу Макарів. Інші 11 відділень, базування котрих розкидане по населених пунктах Києво-Святошинського району, працюють лише в певні дні: це селище міського типу Чабани, а також села Тарасівка, Хотів, Забір’я, Ходосівка, Гатне, Княжичі, Віта-Поштова, Шпитьки, Гурівщина та Новосілки.

 

Повну адресу кожної з приймалень та графік їх роботи можна дізнатись на офіційному сайті народного депутата.

 

Нагадаємо, що Музичі — село в Києво-Святошинському районі Київської області. Згідно даних останнього перепису населення, в селі проживає близько півтори тисячі людей.

 

За народними переказами Музичі були засновані ще за часів Київської Русі. На початку XVII століття Музичі належали князям Острозьким. Тоді ж в селі побудували дерев'яну церкву, яка простояла в Музичах більше трьохсот років. В народі також збереглися перекази, що в Тарасовому яру і в лісі «Кунянка» близько села знаходився табір козацьких військ, які воювали під проводом Богдана Хмельницького.

Последние публикации