Аваков задіює соратників Януковича для контролю над "Укрзалізницею"

Среда, 27 Сентябрь 2017 11:18
Держкомпанія з оборотом в 60 млрд грн і впливом на ключові галузі для глави МВС важливіша, ніж політична чистоплотність.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков просуває в керівництво "Укрзалізниці" колишнього народного депутата від "Партії регіонів" Вілена Шатворяна з метою встановити контроль над фінансовими потоками державної компанії.

Про це говориться в матеріалі видання "Вести".

Ситуацію навколо "Укрзалізниці" прокоментував глава Центру транспортних стратегій Сергій Вовк. За його словами, відставка Войцеха Балчуна не потягла за собою зміну правління, діюча наглядова рада також відсутня, і цим "періодом безвладдя" мають намір скористатися багато ключових гравців, насамперед – глава МВС Арсен Аваков.

"Навколо УЗ завжди ходили колами економічні гравці: ціна питання – держкомпанія з оборотом в 60 млрд грн і впливом на ключові галузі", – підкреслює експерт.

  • Читайте також: Павуки у банці з грошима. Як коаліція наповнює партійні каси

За даними видання, на "Укрзалізницю" заходять компанії, афілійовані з екс-президентом Віктором Януковичем, які орієнтуються на міністра Авакова. Для просування своїх інтересів Арсен Аваков використовує екс-"регіонала" Вілена Шатворяна.

Колишній нардеп був наближений до потоків УЗ за часів Януковича, і зараз діючий глава МВС має намір задіяти його зв'язки і досвід у цій області, повідомляє джерело.

Аваков знає Шатворяна з часів перебування останнього на посаді голови Спілки вірмен України.

Раніше повідомлялося, що в столиці невідомі, прикриваючись зв'язками з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, пригрозили бізнесменові розправою, якщо він не виплатить їм 700 тисяч гривень.

Последние публикации

Блоги