Каспрук хоче зменшити кількісний склад виконкому

Вторник, 07 Ноябрь 2017 09:24
Питання розглянуть на сесії у листопаді
Міський голова Олексій Каспрук зареєстрував проект рішення про зменшення кількісного складу виконавчого комітету. Затверджене число членів виконкому – 18, однак частину не дообрали, тож реально працює 12. Це ускладнює роботу органу, каже мер.

– Затверджено кількісний склад 18 чоловік, для того, аби засідання відбулося, мають бути присутні більше половини, тобто 10 осіб, аби ухвалити рішення – необхідно 10 голосів. Якщо ми скорочуємо кількісний склад до фактичних 12 членів, то для кворуму та прийняття рішення потрібно 7 голосів, – пояснив мер.

За більш ніж півтора року міський голова не вніс на розгляд сесії жодної кандидатури у члени виконкому. На запитання ж, чому так і не зробив цього, у всьому звинуватив депутатів.

– Не дозволяє політична ситуація. Були кандидати, але якщо за них не проголосують на сесії, то фактично дадуть ляпас відомим у Чернівцях людям, – заявив Олексій Каспрук.

Питання про зменшення кількісного складу виконкому виноситься на сесію міськради 30 листопада. фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2017/11/06/kaspruk-khoche-zmenshyty-kilkisnyi-sklad-vykonkomu.html” Об этом сообщает 34kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Последние публикации

Блоги