Провал опалювального сезону: звернення щодо низки посадовців направлять генпрокуратуру

Среда, 08 Ноябрь 2017 11:05
Зубко наголосив на відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування щодо підготовки і вчасного старту опалювального сезону Об этом сообщает smola.in.ua со ссылкой на СМИ.


Незадовільний стан з підключенням інфраструктури до опалення населених пунктів Шепетівки, Сміли, Славутича, Коцюбинського. З усіх цих питань буде спрямовано відповідні звернення до прокуратури щодо неналежного виконання повноважень посадовими особами згаданих населених пунктів. На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр-міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, інформує прес-службу Кабмін.


Водночас урядовець зауважив, що по країні кількість проблемних ситуацій щодо старту опалювального сезону є меншою порівняно із ситуацією минулого року. Він наголосив на відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування щодо підготовки і вчасного старту опалювального сезону.


«Генеральна прокуратура має розібратися у ситуаціях, по яких будуть відповідні звернення, та захистити права споживачів», — підкреслив Зубко.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/proval-opalyuvalnogo-sezonu-zvernennya-shchodo-nizki-posadovciv-napravlyat-genprokuraturu-449630.html”

Последние публикации

Блоги