ВР прийняла за основу законопроект щодо посилення протидії торгівлі людьми

Пятница, 10 Ноябрь 2017 11:50
ВР прийняла за основу законопроект щодо посилення протидії торгівлі людьми

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Верховна Рада прийняла за основу законопроект щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб. За відповідне рішення проголосували 232 депутати, передає УНН. Об этом сообщает asset.in.ua со ссылкой на СМИ.

Законопроектом передбачається удосконалити державну політику з питань протидії торгівлі людьми, що дозволить покращити якість надання послуг та допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Проектом передбачається привести у відповідність визначення "торгівля людьми" до положень Протоколу про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання за неї, що доповнює Конвенцію ООН проти транснаціональної організованої злочинності.

Законопроектом, зокрема, пропонується розширити коло суб’єктів Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Крім того, пропонується уточнити перелік загальних повноважень центральних органів виконавчої влади у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема стосовно здійснення ними заходів щодо добровільного повернення іноземців та осіб без громадянства, які постраждали від торгівлі людьми; щодо примусового видворення та реадмісії з України іноземців та осіб без громадянства, які порушили законодавство про протидію торгівлі людьми; щодо убезпечення жінок, дівчат, чоловіків і хлопців з інвалідністю від сексуального насильства та експлуатації.

Також вирішується питання щодо надання повноваження Раді міністрів АРК та органам місцевого самоврядування у сфері протидії торгівлі людьми; розширити мережу закладів, які надаватимуть допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми; удосконалити процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Нагадаємо, Рада ухвалила закон про посилення гарантій безпеки дітей.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1697324-vr-priynyala-za-osnovu-zakonoproekt-schodo-protidiyi-torgivli-lyudmi”

Последние публикации

Блоги