За що соромно і чим радує лучанина зустріч австрійського посла із волинськими бізнесменами

Вторник, 14 Ноябрь 2017 11:15
Під час зустрічі
Джерело: Фото з Facebook-сторінки Mykola Zhychuk
Під час зустрічі

У Луцьку відбулася зустріч між волинськими бізнесменами та Надзвичайним і Повноважним послом Австрії в Україні Герміне Поппеллер і Почесним консулом Австрії в Україні Маркіяном Мальським. Об этом сообщает mstyle.in.ua со ссылкой на СМИ.

Лучанин Mykola Zhychuk на своїй сторінці у Facebook написав про враження від зустрічі.

З присутніх були представники компаніій: «Тигрес», «Пан Курчак», Кліома Сервіс, «Edelvika», «Гербор», «Мідас пак» та інші.

За його словами, склалася така думка, що «у всіх інших бізнесів Волині справи йдуть прекрасно і Австрія як ринок – не цікава».

«Радує те, що хоча б половина присутніх розмовляла англійською, з помилками, але все ж.

Соромно за рівень професіоналізму перекладача. Соромно за маркетингові матеріали волинських компаній. Соромно за вільні місця в залі під час такої зустрічі.

Одна з порад від пані Посла – використовуйте професійних маркетологів для просування та розвитку своїх компаній. Виставки, спеціалізовані івенти, інтернет маркетинг, соціальні мережі... Шукайте можливості», – йдеться у дописі.


Джерело статті: “http://lutsk.rayon.in.ua/news/45733-za-shcho-soromno-i-chim-radue-luchanina-zustrich-avstriiskogo-posla-iz-volinskimi-biznesmenami”

Последние публикации

Блоги