Зв’язки з Росією – не завада для вступу в ЄС, – прем’єр-міністр Сербії

Понедельник, 18 Декабрь 2017 11:55

Зв’язки з Росією – не завада для вступу в ЄС, – прем’єр-міністр Сербії Об этом сообщает gorodskoitelegraf.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сербія не повинна обирати між Заходом і Росією, адже зв’язки цієї балканської країни із РФ не є перешкодою для вступу в Євросоюз.

Про це в інтерв’ю Financial Times заявила прем’єр-міністр Сербії Ана Брнабіч.

Чиновниця запевнила, що членство в ЄС залишається головною зовнішньополітичною метою Сербії.

Несправедливо просити Сербію робити вибір, і я не вважаю це необхідним. Ми не за США і не за Росію, ми за Сербію. У нашому стратегічному фокусі – членство в ЄС, і куди б ми не йшли, з ким би ми не говорили, ми відкрито заявляємо про це, – висловилася сербський прем’єр-міністр.

Саме призначення Брнабіч, експерта з реформ, на посаду прем’єр-міністра Сербії стало сигналом того, що Белград націлений на вступ в ЄС.

Однак, зауважує видання, що європейські чиновники скептично ставляться до ідеї компромісу між Сходом і Заходом і насторожено сприймають зростання політичного, військового та економічного впливу Росії на Балканах, звинувачуючи Путіна у навмисному розпалюванні конфлікту в цьому регіоні.

Нагадаємо, нещодавно віце-прем’єр Сербії Івіца Дачич заявив, що на відміну від позиції більшості країн ЄС, Сербія не буде вводити санкції проти Росії.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Zvyazki_z_Rosieyu_ne_zavada_dlya_vstupu_v_YeS_premerministr_Serbii_54878.html”

Последние публикации

Блоги