2 шкідливі звички, які можуть вам додавати декілька зайвих років

Среда, 20 Декабрь 2017 11:11
2 шкідливі звички, які можуть вам додавати декілька зайвих років

У новому дослідженні група данських вчених провела масштабне дослідження та підтвердила твердження, що такі шкідливі звички як куріння та надмірне споживання алкоголю можуть негативно вплинути на ваш зовнішній вигляд. Об этом сообщает tp0352.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дослідження опубліковали в журналі Epidemiology & Community Health, передає TIME.

Науковці використали велику базу медико-санітарних даних більш ніж 11 тисяч данців, за якими стежили з 1976 по 2003 роки. Вони вивчали їхні звички щодо харчування, куріння та вживання алкоголю. Люди також погодились пройди ряд медичних екзаменів, які вимірювали ознаки хвороби серця і старіння.

Дослідження показало, що надмірне споживання алкоголю – більш ніж 28 напоїв на тиждень для жінок на 33% збільшує ймовірність сірих кілець навколо рогівки у порівнянні з жінками, які пили менш ніж 7 напоїв на тиждень.

У чоловіків ситуація майже така сама, – ризик зморшок на мочках вух збільшується на 26%-36% серед чоловіків, які вживають багато алкоголю порівняно з тими, які п’ють нечасто.

Затяті курці також більше ризикують завчасно отримати сірі кола на рогівці ока порівняно з некурцями. Єдиним індикатором старіння, який вчені ще не встигли цілком поєднати з алкоголем чи курінням, це передчасне облисіння у чоловіків.

"Цікаво, що ми можемо бачити ознаки старіння очей дуже швидко, тоді як для виявлення високого артеріального тиску чи рівню холестерину потрібно зробити попередні дослідження", – зазначила директорка з досліджень Національного інституту громадського здоров’я Університету Південної Данії Дженні Толстрап.


Джерело статті: “http://24tv.ua/2_shkidlivi_zvichki_yaki_mozhut_vam_dodavati_dekilka_zayvih_rokiv_n891890”

Последние публикации

Блоги