В "Укрнафти" закінчується термін дії спецдозволів на видобуток вуглеводнів на 7 родовищах Прикарпаття

Четверг, 21 Декабрь 2017 14:16

В "Укрнафти" закінчується термін дії спецдозволів на видобуток вуглеводнів на 7 родовищах Прикарпаття

Об этом сообщает inosmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

ПАТ «Укрнафта» подало до Держгеонадр заявки на продовження терміну дії 14 спецдозволів на видобуток вуглеводнів на Росільнянському, Турутинському, Миколаївському, Луквинському, Довбушансько-Бистрицькому, Пасічнянському, Андріяшівському, Орів-Уличнянському, Долинському, Струтинському, Спаському, Суходолівському, Прилуцькому та Качанівському родовищах.

Найближчим часом компанія планує подати до Держгеонадр заявки на продовження ще 13 спецдозволів, повідомили у прес-службі компанії.

"У 2018 році закінчується термін дії 27 спецдозволів «Укрнафти», на які припадає 45% річного видобутку нафти та конденсату і 25% річного видобутку газу в компанії. Своєчасне продовження терміну дії спецдозволів є критично необхідним для компанії і матиме суттєвий вплив на виробничі та фінансові показники «Укрнафти», виконання інвестиційної програми, зайнятість працівників та доходи державного та місцевих бюджетів", — кажуть у компанії.

За розрахунками компанії, протягом року від видобутку вуглеводнів на 27 родовищах до державного та місцевих бюджетів має надійти приблизно 3 млрд₴ доходів лише від рентної плати.

Із 27 родовищ, де термін дії спецдозволів закінчується наступного року, 7 – розташовані на території Івано-Франківської, 7 – Чернігівської, 5 – Сумської, 5 – Полтавської та 3 – Львівської області. Річний обсяг видобутку нафти та конденсату на цих родовищах становить понад 710 тис. т, а газу – 360 млн метрів кубічних.Джерело статті: “http://firtka.if.ua/?action=show&id=142093”

Последние публикации

Блоги