Хіти тижня. Бадьоряться лише для телебачення: "В Кремле очень мрачные ожидания из-за предстоящих жестких шагов Запада", - російський політолог

Пятница, 29 Декабрь 2017 09:46
Російська еліта побоюється нових санкцій, а ще більше — конфіскації свого майна та активів на Заході.

Валерій Соловей. Фото: ВВС. Об этом сообщает provinciyka.in.ua со ссылкой на СМИ.

Російська еліта стривожена очікуванням більш жорстких санкцій і відповідних ударів з боку США і Європейського союзу. Про це на своїй сторінці в Facebook написав російський політолог Валерій Соловей, передають Патріоти України.

За його інформацією, в Кремлі досить «похмурі очікування» щодо перспектив. Зокрема, керівництво РФ очікує, що:
1. Російська національна збірна не буде допущена на зимову Олімпіаду.
2. За доповіддю американської розвідки Конгресу про корупційні зв’язки російських олігархів та їхніх сімей з Кремлем піде заморожування активів і навіть їх судова конфіскація.
3. Європейські країни зажадають деанонімізації всіх активів і розкриття кінцевих власників з наслідками аналогічними до попереднього пункту.
4. Нові країни будуть приймати закон про «список Магнітського».
5. Україні буде надано летальну зброю.

6. Будуть нові санкції, оскільки в американському істеблішменті сформувався і переважає впливовий антиросійський консенсус.Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-badoriatsia-lyshe-dlia-telebachennia-v-kremle-ochen-mrachne-ozhydanyia-yz-za-predstoiashchykh-zhestkykh-shahov-zapada--rosiiskyi-politoloh-203651.html”

Последние публикации

Блоги