Трамп хоче, щоб Україна повернула свою територію - Волкер - 27 Листопада 2017

Суббота, 30 Декабрь 2017 11:38

Президент США Дональд Трамп хоче досягти миру в Україні і хоче, щоб Україна повернула собі свої території. Об этом сообщает primecrime.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер в інтерв’ю Politico.


За його словами, в адміністрації Трампа є група людей, до яких належить і сам Волкер, які вважають, що покращення відносин з Москвою неможливе в умовах, коли Росія досі підтримує війну в Україні і в результаті є суб’єктом європейських і американських санкцій.


"Якщо ми збираємося отримати покращення у відносинах між США і Росією, ми не хочемо топтатися на місці. Ми хочемо більш конструктивної взаємодії" — сказав Волкер.


Для цього, за його словами, "потрібен прогрес в Україні".


"Я знаю, я сам чув це від президента, він цього хоче. Він прагне досягти миру, прагне вирішення кризи, він хоче, щоб Україна повернула собі свою територію. Це кристально ясно" — заявив Волкер.


Нагадаємо, нещодавно у Белграді відбулася зустріч спецпредставника Держдепартаменту США у справах України Курта Волкера з помічником президента РФ Владиславом Сурковим. Росія і США докладно обговорили можливість розміщення миротворчої місії ООН на сході України.Джерело статті: “http://nowyny.eu/news/tramp_khoche_shhob_ukrajina_povernula_svoju_teritoriju_volker/2017-11-27-24694”

Последние публикации

Блоги