У Франківську директорів навчальних закладів зобов’язали проконтролювати, щоб всі 16-річні юнаки пройшли медогляд

Суббота, 06 Январь 2018 13:06
Директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Смаль доручив директорам навчальних закладів забезпечити організовану явку юнаків 2001 року народження на медогляд.


"На виконання Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", доводимо до Вашого відома графік проходження медичного огляду юнаками 2001 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці Івано-Франківського міського військового комісаріату у 2018 році, затверджений військовим комісаром Івано-Франківського міського військового комісаріату та погоджений у Департаменті освіти та науки", – йдеться в наказі. Об этом сообщает mygazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Смаль просить директорів навчальних закладів взяти під особистий контроль питання проходження хлопцями медичного огляду та забезпечити організовану явку школярів згідно з затвердженим графіком.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/u_frankivsku_dyrektoriv_navchalnyh_zakladiv_zobovyazaly_prokontrolyuvaty_shchob_vsi_16richni_yunaky_proyshly_medoglyad_60560.html”

Последние публикации

Блоги