Сьогодні розпочинається одна з найочікуваніших подій зими у ТернополіТернопіль НАЖИВО!

Понедельник, 08 Январь 2018 11:33
1, 2 та 3 грудня у тернопільському Драмтеатрі відбудеться XII міжнародний джазовий фестиваль JazzBez.

Квитки у касі Драмтеатру та ЦУМі (відділ Konica), а також онлайн на сайті Concert.ua (https://www.concert.ua/ua/events/jazzbez). Об этом сообщает web-globus.in.ua со ссылкой на СМИ.

1 грудня, п’ятниця

«GADT / CHOJNACKI / GRADZIUK Projekt » (POL)

Проект приїхав у Тернопіль із презентацією нового альбому польської джазової вокалісти Анни Ґадт під назвою «Renaissance». Альбом, інспірований ренесансною музикою та сповнений фрі-джазовими імпровізаціями на релігійні тексти, вже здобув багато позитивних відгуків від музичних критиків та поціновувачів джазу. Для опису їхньої манери виконання вживають термін «free renesans»

«Adam Jarzmik Quintet» (POL)

Adam Jarzmik Quintet – переможці цьогорічного культового польського фестивалю «Jazz nad Odrą».

Проект виник 2015 року в Катовіцах. Гурт презентує авторську музику, створену композитором Адамом Яжміком. Серед гігантів джазу, творчість яких інспірувала музику гурту, хлопці вказують Brad Mehldau, Aaron Parks та Aaron Goldberg.

Поза власними творами, Adam Jarzmik Quintet грає безсмертні джазові стандарти, пропущені через своє відчуття та подані у нових музичних формах.

2 грудня, субота

«Michał Martyniuk Trio feat. Jakub Skowronski» (POL)

Музика проекту поєднує елементи традиційного американського джазу зі свіжими тенденціями сучасної європейської музики.

Міхал Мартинюк останні 10 років прожив у Новій Зеландії, де навчався джазу та грав із відомими новозеландськими та австралійськими музикантами, як: Lewis McCallum, Tama Waipara, Sola Rosa, Batucada Sound Maschine.

Якуб Сковронскі народився в Познані. Навчався грі на саксофоні у Музичній Академії в Катовіцах та в Інституті Джазу в Берліні. Є лауреатом багатьох конкурсів, серед яких: Jazz nad Odrą, Novum Jazz Festiwa, Enter music festiwal, European Jazz Contest…

«Debbie Cameron Project» (DK – UA – PL – СА)

Спільний проект легендарної джазової співачки Debbie Cameron та кращих джазових музикантів України та Польщі. Музиканти вже мали успішний тур в Україні і знову повертаються, щоб спільно творити під час фестивалю «Jazz Bez».

Деббі Камерон – вокалістка, чиє виконання та інтерпретації сповнені правдивого розуміння музики. Вона почала свою музичну кар’єру в Маямі як студентка музикантів, що потім стали групою Weather Report. У Данії Деббі почала працювати на легендарній джазовій сцені – Montmartre JazzHouse. Там вона виступала з такими виконавцями, як Ben Webster і Dexter Gordon.

3 грудня, неділя

«Jochen Rueckert Quartet feat. Mark Turner» (USA – DEU)

Німецький барабанщик Йохен Руекерт творитиме на фестивалі Jazz Bez музику вільних спільно з гітаристом Майком Морено, контрабасистом Джосефом Мартіном та легендарним саксофоністом Марком Тернером.

Марк Тернер вважається одним із найбільш видатних американських саксофоністів сучасного покоління. Його порівнюють із Джоном Колтрейном та Варном Маршем. Його тріо Fly прославилося кращими альбомами у стилі post bop/neo bop.

«Mark Tokar Group» ( UKR-POL-USA)

Марк Токар — контрабасист світового рівня, один з найяскравіших представників української джазової сцени. Був учасником міжнародного проекту Кена Вандермарка «Resonance». Грав в гуртах Undivided, Five Spot, Four, Varpaj, Yatoku… Також він є лідером міжнародних проектів Leo’m’art, Mark Tokar’s Quintet та Avtokar.

Марк Токар має чималий досвід спільних проектів з такими всесвітньо визнаними джазменами, як: Ken Vandermark, Bobby Few, Perry Robinson, Steve Swell, Michael Zerang тощо.Джерело статті: “http://ternopillive.com.ua/sogodni-rozpochinayetsya-odna-z-nayochikuvanishih-podiy-zimi-u-ternopoli/”

Последние публикации

Блоги