Хіти тижня. "Повінчалися, чаю попили і перед сном застрелилися": У мережі глузують з весільних подарунків терористу Прілєпіну та його дружині (фото)

Пятница, 12 Январь 2018 12:26
Спочатку гості подарували Прилєпіну АГС (автоматичний станковий гранатомет). І ось Захарченко подарував дружині Прілепіна пістолет "Оплот" виробництва "ДНР". А Захару — самовар.

Фото: 24 Канал.Російському письменнику Захау Прилєпіну, який поповнив ряди терористів "ДНР", після вінчання в Донецьку подарували гранатомет. Про це повідомляється у Telegram-каналі WarGonzo, передають Патріоти України. Об этом сообщает pretenziy.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Це Донецьк, крихітко! На вінчання Прилєпіна гості подарували ось цей самий — трофейний АГС (автоматичний гранатомет станковий!)", — написано в повідомленні.

Після трофейного АГС до колекції подарунків подружжя додався пістолет "Оплот", виробництва "ДНР" та самовар від ватажка терористів — Захарченка. В мережі продовжили глузувати з дивних весільних подарунків для Прілєпіна та його дружини.

"Спочатку гості подарували Прилєпіну АГС (автоматичний станковий гранатомет). І ось Захарченко подарував дружині Прілепіна пістолет "Оплот" виробництва ДНР. А Захару — самовар. Щоб він міг вечорами співати: "У самовара я і моя Маша", — зазначив Коц.

"Ну все логічно. Повінчалися, чаю попили і перед сном застрелилися, в тій же відспівали, а далі титри і хепі енд", "Рубрика: "З життя душевнохворих", "Головне у весільну подорож на ліфті не їхати", — коментують публікацію користувачі мережі.

Сначала гости подарили Прилепину АГС (автоматический гранатомет станковый). И вот Захарченко подарил жене Прилепина пистолет «Оплот» производства ДНР. А Захару — самовар. Чтоб он мог вечерами петь: «У самовара я и моя Маша». pic.twitter.com/TerdDeEM9i
— Александр Коц (@sashakots) 26 ноября 2017 г.

Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/zhaby/khity-tyzhnia-povinchalysia-chaiu-popyly-i-pered-snom-zastrelylysia-u-merezhi-hluzuiut-z-vesilnykh-podarunkiv-terorystu-priliepinu-ta-ioho-druzhyni-foto-205042.html”

Последние публикации

Блоги