Суд ув’язнив інформаторку терористів "ДНР"

Вторник, 16 Январь 2018 11:19

Суд ув’язнив інформаторку терористів "ДНР" Об этом сообщает absorber.in.ua со ссылкой на СМИ.

Іллічівський районний суд Маріуполя (Донецька область) визнав винною жительку Волноваського району, затриману в кінці січня 2015 роки за передачу даних про українських військових бойовикам терористичної організації "ДНР", і засудив її до 5 років 4 місяців позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Жінка збирала і передавала по телефону терористам детальні дані про дислокацію, чисельність, маршрутах пересування військовослужбовців і військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань, що брали участь в антитерористичній операції поблизу Маріуполя.

В кінці січня 2015 року інформатора терористів затримали співробітники СБУ, її заарештували за клопотанням прокуратури. Дії спільниці бойовиків кваліфікували за ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичної організації).

У вересні 2016 року Волноваський районний суд перекваліфікував дії жінки на більш м’яку статтю, після чого прокуратура Донецької області подала апеляційну скаргу. Апеляційний суд Донецької області задовольнив зазначену скаргу та направив кримінальну виробництво на нове слухання – в Іллічівський районний суд Маріуполя.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Sud_uvyazniv_informatorku_teroristiv_DNR_66299.html”

Последние публикации

Блоги