Свої проти своїх: у "ДНР" затримали "міністра енергетики" та його підлеглих

Среда, 28 Февраль 2018 16:15

Свої проти своїх: у "ДНР" затримали "міністра енергетики" та його підлеглих Об этом сообщает ukr-most.in.ua со ссылкой на СМИ.

У самопроголошеній "Донецькій народній республіці" бойовики затримали 22 співробітників так званого "Міністерства вугілля та енергетики ДНР", включаючи його керівника Едуарда Голенка.

Про це повідомляє прес-служба так званого "МВС ДНР".

Голенко з метою незаконного особистого збагачення створив організовану злочинну групу, учасники якої, під виглядом постачання товарно-матеріальних цінностей і надання послуг, чинили розкрадання коштів державних підприємств, підконтрольних Міністерству вугілля і енергетики ДНР, – йдеться у повідомленні сепаратистів.

У терористичній "ДНР" підрахували, що з січня 2017 року учасники програми цієї ОЗГ викрали коштів таких підприємств "на суму понад 100 мільйонів рублів".

Щодо "учасників організованої злочинної групи" на окупованій частині Донецької області порушено низку кримінальних справ. Затримано 22 "чиновники різних рівнів", 17-м із них в якості запобіжного заходу обрано утримання під вартою.

"Проводиться подальший комплекс заходів із викриття фігурантів, встановлення всіх фактів діяльності ОЗГ та осіб, до неї причетних", – підсумували у повідомленні.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Svoi_proti_svoih_u_DNR_zatrimali_ministra_energetiki_ta_iogo_pidleglih_127131.html”

Последние публикации

Блоги