10 тисяч голосів віддали франківці в підтримку "Бюджету участі"

Четверг, 17 Май 2018 17:11
10 тисяч голосів віддали франківці в підтримку "Бюджету участі"
Більше 10 тисяч голосів уже віддали франківці та мешканці приміських сіл за проекти.

"Якщо точно то 10 тисяч 61 голос. З них 6 тисяч 397 мешканців проголосували онлайн. Така статистика тішить. Адже минулого року за весь час голосування набралося лише трошки більше 8 тисяч голосів", — пише міський голова Руслан Марцінків. Об этом сообщает 044ua.com со ссылкой на СМИ.

Варто зазначити, що у сучасному громадянському суспільстві зросла соціальна активність людей та з’явились активісти, які мають бажання долучатись до вирішення проблем суспільства. У жителів виникають ідеї, як покращити благоустрій територій міста, провести соціальні, культурно-митецькі, спортивні заходи тощо.

"Соціальна активність суспільства вимагає створення дієвих інструментів співпраці та залучення громадськості до вирішення питань життєдіяльності міста. Вдалим світовим досвідом щодо технології залучення громадян до процесу підготовки та прийняття рішень є партиципаторне бюджетування", — повідомляють у прес-службі МВК.

Свої голоси на підтримку проектів франківці можуть віддавати до 20 червня на офіційному сайті "Бюджету участі".

Читайте також: У Франківську відбудеться міжнародний фестиваль День вуличної музики. ПРОГРАМА


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/misto/51210-10-tysiach-holosiv-viddaly-frankivtsi-v-pidtrymku-biudzhetu-uchasti”

Последние публикации

Блоги