Львівський муніципальний хор «Гомін» святкує 15-річчя

Суббота, 19 Май 2018 17:43
Сьогодні, 18 травня, о 19.00 год. у Львівському органному залі, що на вул. С. Бандери, 8, хор «Гомін» святкує своє 15-річчя. Про це повідомила прес-служба Львівської

Концерт Львівського муніципального хору «Гомін» відбувається у межах Міжнародного хорового фестивалю «Львівські зустрічі». Об этом сообщает stop-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відтак, за високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток і популяризацію української пісні, промоцію міста Львова в Україні й на міжнародному рівні та з нагоди 15-річчя Львівського муніципального хору «Гомін» подякою від громади міста Львова нагороджений:

- Петро Швайковський — хормейстер Львівського муніципального хору «Гомін»
— Роман Русиняк — артист Львівського муніципального хору «Гомін»
— Андрій Стецький — артист Львівського муніципального хору «Гомін».

А диплом від громади міста Львова отримав колектив Львівського муніципального хору «Гомін» (художній керівник та диригент — Руслан Ляшенко).

«Цього року маємо кілька гарних подій для культурного середовища міста Львова. Частина з них стосується ювілеїв, частина — наших муніципальних закладів культури. І одна з них — 15-річчя муніципального хору «Гомін».

Ми пишаємося тим, що у місті Львові є такий чоловічий хор, який не лише в Україні, але й за кордоном тішить своєю професійністю, майстерністю, а найголовніше талантом. Вони популяризують українську культуру і український талант, про який говорить і знає увесь світ. Тому бажаю хору і його незмінному художньому керівникові, Русланові Ляшенкові, творчих наснаг, постійної незмінної сили, творчої музи, нових творчих досягнень, успіхів, злетів. Щоб для хору ще більше розкривалися горизонти популяризації нашої української культури, музики, співів. І хочу, щоб про наш хор «Гомін» знали не лише в Україні, але й за кордоном.

Вони є учасниками міжнародних фестивалів, але окрім того, я хочу, щоб ще більше про них ішла гарна слава по всій Європі і не тільки. Зі своєї сторони ми обіцяємо постійну підтримку. Ми вже з ними працюємо над вдосконаленням і розширенням репертуару.

Напевно, 15 років — це своєрідний підсумок творчості, що була до цього, і мені хотілося б, щоб ми це все абсорбували і цю творчість примножили в наступні подальші творчі роки хору «Гомін», — зазначила Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

«18 травня в Органному залі хор святкує 15-річчя у колі друзів: гурту «LeonVoci», жіночого вокального ансамблю «Madrigal voices», Академічного камерного хору Тернопільської обласної філармонії.

Концерт відбувається в рамках ІІІ Міжнародного хорового фестивалю «Львівські зустрічі», який бере на себе місію відродження традицій хорового співу в Україні", — розповідають організатори.

Хор «Гомін» був заснований 1988 року як чоловічий аматорський хор при відділенні музично-хорового товариства України у Львові. Був відзначений багатьма нагородами як найкращий аматорський хор, активно гастролював в Україні та поза її межами. З 2003 року колектив отримав статус професійного, а також сучасну назву — Львівський муніципальний хор «Гомін». Колектив є лауреатом багатьох регіональних, національних та міжнародних конкурсів.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/lvivskyy_munitsypalnyy_hor_gomin_svyatkuie_15richchya_287866.html”

Последние публикации

Блоги