На Волині у 5 разів збільшилася кількість вакансій для безробітних

Четверг, 24 Май 2018 16:40

Кількість вакансій для безробітних у Волинській області зростає. Про це стало відомо сьогодні, 23 травня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Об этом сообщает from-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Під час комісії слово взяв директор обласного центру зайнятості Роман Романюк. За його словами, в 2014 році кількість безробітних, яка була зареєстрована в обласному центрі зайнятості становила 11 тисяч 200 осіб.

На той період часу в центрі зайнятості було зареєстровано 758 вакансій для безробітних. Роман Романюк зауважив, що за цей період час в області зменшується кількість зареєстрованих безробітних. Разом з тим, за його словами, у 5 раз збільшилася кількість вакансій.

Наразі в обласному центрі зайнятості доступні 3200 вакансій. Очільник центру зайнятості уточнив, що багато вакансій передбачає мінімальну зарплату, тому молодь не хоча погоджуватися на таку роботу. «Погодьтеся, на мінімальну зарплату молодий хлопець, який створює сім’ю, не виживе». – резюмував Роман Романюк.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/на-волині-у-5-разів-збільшилася-кількіс/”

Последние публикации

Блоги