Сьогодні мукачівцям покажуть фільм "Живі", про трагедію голодомору (ВІДЕО)

Пятница, 25 Май 2018 15:51
Сьогодні мукачівцям покажуть фільм "Живі", про трагедію голодомору (ВІДЕО)

Документальне кіно покажуть в рамках культурного форуму "СлободаКульт".

Як повідомляють організатори, кінопоказ відбудеться у внутрішньому дворі Дитячої художньої школи імені Мігая Мункачі. Об этом сообщает top-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Живі» — це свідчення людей, що пережили трагедію голодомору, які переплітаються з щоденниковими записами, які робив британський журналіст Ґарет Джонс під час поїздки в Україну у березні 1933-го.

— Тоді його правда про трагедію українців не була почута на Заході. Уряди багатьох країн виявили байдужість до чужої біди — ми згадуємо про це сьогодні, говорячи про те, наскільки важливою для нас є підтримка світової спільноти сьогодні, в часи війни, в часи, коли наші політв’язні знаходяться в Росії. Чи вивчив світ ці уроки, чи навчився реагувати на трагедії, які відбуваються начебто не з тобою, але поруч?, — розповідлають організатори.

А після фільму відбудеться розмова з режисером і обговорення. В гостях Сергій Буковський, один із найвидатніших українських режисерів-документалістів сучасності.

На його рахунку — понад півсотні документальних та ігрових кіно- та телефільмів, у тому числі — фільм «Живі», який ми запрошуємо вас подивитися сьогодні,

Початок о 21:00 годині.

Мukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/365983”

Последние публикации

Блоги