Інформація оприлюднена в ЗМІ щодо конфлікту між поліцією та мітингувальниками у Мелітополі не відповідає дійсності

Четверг, 31 Май 2018 13:08
Фото: скріншот з відео YouTube


Вчора на Інтернет-ресурсах з’явилась інформація про те, що в Мелітополі під час святкування неофіційного Дня прикордонника використовувалась заборонена діючим законодавством символіка, та між громадянами й поліцією виник конфлікт. Об этом сообщает hronika.in.ua со ссылкой на СМИ.


Сьогодні у відділі комунікації поліції Запорізької області офіційно повідомили, що ця інформація не відповідає дійсності.


28 травня під час неофіційного святкування Дня прикордонника в Мелітополі на площі Перемоги відбувся мітинг. Потім прикордонники крокували до меморіального комплексу «Братське кладовище» на вулицю героїв України. Охорону громадського порядку забезпечували працівники Мелітопольського відділу поліції.


Під час ходи один із перехожих зробив зауваження з приводу символіки, яка була розміщена на кашкеті прикордонника та, на його думку, містила заборонену символіку. Даний факт викликав незадоволення серед учасників ходи. Між громадянами виник конфлікт.Як заявили у відділі комунікації поліції Запорізької області, співробітники поліції миттєво відреагували та припинили суперечку між громадянами, роз’яснивши норми діючого законодавства. Забороненої символіки не виявлено. З учасниками конфлікту поліцейські провели профілактичні бесіди. Конфліктів між поліцейськими та громадськістю не виникало. До Мелітопольського відділу поліції з заявами щодо використання під час ходи забороненої символіки ніхто не звертався. Істотних порушень громадського порядку не зафіксовано.


  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • VKontakte


Джерело статті: “http://forpost.media/novosti/informacija-opriljudnena-v-zmi-shhodo-konfliktu-mizh-policiieju-ta-mitinguvalnikami-u-melitopoli-ne-vidpovidaie-dijsnosti.html”

Последние публикации

Блоги