Кімнату солевої реабілітації створять у обласному госпіталі ветеранів війни

Суббота, 09 Июнь 2018 21:33
news-image: Кімнату солевої реабілітації створять у обласному госпіталі ветеранів війни
Сьогодні, 8 червня в Івано-Франківську відбулось засідання постійних комісій облради з питань охорони здоров’я та соцполітики та з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей.

Серед іншого, присутні розглянули питання «Про роботу комунального закладу "Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни"», інформує кореспондентка Бліц-Інфо. Об этом сообщает horoshienovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Головний лікар комунального закладу "Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни" Володимир Федоришин розповів, що у них найменша кількість ліжок на ветеранів в Україні – 75.

За його словами, у 2016 році у госпіталі пролікували 2196 воїнів, а минулоріч – 2288, половина з них атовці.

«Обласний бюджет минуло року додав нам півмільйона на медикаменти та харчування. Окрім того, мільйон власних коштів ми додали до наших видатків – це непогана сума, якщо врахувати, що ми лікуємо ветеранів війни», — зауважує Федорошин.

Лікар розповів, що минулого року 103 ветеранам провели зубопротезування.

У цьому році в госпіталі проведуть акредитацію, планують відремонтувати одне із відділень та створити кімнату солевої реабілітації.Джерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/kimnatu-solevoi-reabilitacii-stvoryat-u-oblasnomu-gospitali-veteraniv-viyny1.html”

Последние публикации

Блоги