У Генштабі пояснили, чому продовжили осінній призов

Среда, 12 Сентябрь 2018 13:50
У Генштабі пояснили, чому продовжили осінній призов
Осінній призов на строкову військову службу проходитиме у жовтні-грудні, а не у жовтні-листопаді Об этом сообщает newsonline24.in.ua со ссылкой на СМИ.


Продовження до трьох місяців цьогорічного осінього призову на військову службу підвищить якість підбору призовників.Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних Сил україни.


«З метою раціонального розподілу навантаження на призовні та військово-лікарські комісії продовження терміну призову дозволить призовним комісіям більш якісно провести заходи вивчення, проходження медичного огляду, підбору та призначення призовників до команд вищевказаних військових формувань», — йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, у понеділок 10 вересня президент України Петро Порошенко вніс зміни до указу щодо звільнення військовослужбовців строкової служби у запас та проведення чергових призовів у 2018 році, відповідно до якого термін осіннього призову збільшено з двох до трьох місяців.


Згідно з указом, осінній призов на строкову військову службу проходитиме у жовтні-грудні, а не у жовтні-листопаді.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-genshtabi-poyasnili-chomu-prodovzhili-osinniy-prizov-526844.html”

Последние публикации

Блоги