Google Chrome заблокує тисячі сайтів

Четверг, 11 Октябрь 2018 13:56

Google Chrome заблокує тисячі сайтів Об этом сообщает b-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нещодавно Google Chrome оновився до версії 69, яка суттєво змінила дизайн та принесла із собою чимало збоїв у роботі браузера. Проте все це дрібниці, порівняно з тим, що чекає на сайти, які не оновили свої сертифікати безпеки.

Про це повідомляє Digital Trends.

Понад рік тому Google виявила, що Symantec некоректно видавала сертифікати безпеки. Тоді компанія заявила, що припинить підтримку сертифікатів, і обіцянка збудеться відразу після виходу нової версії браузера Chrome. Мова йде про сертифікати, видані до червня 2016 року.

За словами фахівця з кібербезпеки Скотта Хелма, більше тисячі сайтів в списку Alexa продовжують користуватися сертифікатами, тобто зайти на них буде проблематично через попередження безпеки. Серед відомих порталів – офіційні урядові сторінки Індії і Тель-Авіва.

Але компанія Symantec – не єдина, чиї сертифікати не прийме Chrome. Всі сертифікати від Thawte, VeriSign, Equifax, GeoTrust і RapidSSL теж виявилися в немилості у популярного браузера.

Google Chrome Новий дизайн Google Chrome 69

Відзначимо, що Chrome 70 продовжить справу, розпочату версією 69. При цьому дизайн – це не все, що хвилює Google: в компанії думають над істотними нововведеннями, наприклад, про повне скасування традиційних веб-адрес. Якими будуть "альтернативні URL", в компанії поки не говорять, але зовсім нещодавно спроба заховати "www" успіхом не увінчалася – користувачі були дуже незадоволені.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі ТехноДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Google_Chrome_zablokue_tisyachi_saitiv_288457.html”

Последние публикации

Блоги